HAKKIMIZDA

Yazı Medya Ajansı 2006 yılından bu yana yerel haber hizmetleri sunmaktadır. 2020 yılı ocak ayında alınan karar ile, Türkiye geneli yeni nesil haber ajansı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Yerel ve ulusal bazda bir çok web sitesi ile ortak hareket etmekte olan sitemiz, Ağustos 2020 itibariyle aylık ortalama 8.500.000 tekil kullanıcıya erişmektedir. (Günlük ortalama 270-300 bin kullanıcıdır.)

 

Yazı Medya, tüm yerel ve ulusal basını desteklemek adına, habercilere aşağıdaki hizmetleri ücretsiz sunmaktadır:

 

  • Yerel bazda hizmet veren tüm haber siteleri için Hosting + Yazılım desteğini ÜCRETSİZ sunmaktadır. 
  • Ücretsiz sunulan haber yazılımı ve hosting karşılığında hiç bir reklam alanına  veya haber içeriklerine müdahalede bulunmamaktadır. 
  • YouTube vb platformlar aracılığı ile hizmet sunan haberciler için ücretsiz web sitesi, Daha iyi bir yayın ve geniş kitlelere ulaşabilmeleri için yardımcı programlar ve teknik destek sunmakla birlikte, 50 bin ve üstü abone sayısına ulaşmış haberciler için ücretsiz Moderatör (Yorum ve bilgilendirmeler) atamaktadır. Moderatörlerimiz en az 1 gün öncesinden planlanmış canlı yayınlarınızda sizlere en iyi hizmeti sunabilmek üzere eğitildiler. 

 

Yukarıda belirtilen hizmetlerin tamamı ücretsizdir. Detaylı bilgi için bizlere [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.